SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Feed URL
bo: ས་བོན་（Feed）ཡི་ཤག་གནས།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Source
bo: ཁུངས

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
