SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Source
bs: Izvor

en: Account
bs: Korisnički račun
