SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Actions
cs: Akce

en: Action
cs: Akce

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Feed URL
cs: URL zdroje

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Message deleted.
cs: Zpráva smazána.

en: Source
cs: Zdroj

en: Account
cs: Účet

en: Dates
cs: Data

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Delete message
cs: Smazat zprávu

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity
