SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Account
cy: Cyfrif
