SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Action
el: Ενέργεια

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Source
el: Πηγή

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Delete message
el: Διαγραφή μηνύματος

en: Entity ID
el: ID οντότητας
