SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Actions
et: Toimingud

en: Action
et: Tegevus

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Feed URL
et: Voo link

en: Created
et: Loodud

en: Message deleted.
et: Sõnum on kustutatud.

en: Source
et: Allikas

en: Account
et: Konto

en: Dates
et: Kuupäevad

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Entity ID
et: Olemi ID
