SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Action
eu: Ekintza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Source
eu: Iturburua

en: Account
eu: Kontua

en: Dates
eu: Datak

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
