SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Actions
gl: Accións

en: Action
gl: Acción

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Created
gl: Creado

en: Source
gl: Orixe

en: Account
gl: Conta

en: Dates
gl: Datas

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Bundle
gl: Paquete

en: Delete message
gl: Borrar mensaxe

en: Entity ID
gl: ID da entidade
