SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Actions
he: פעולות

en: Action
he: פעולה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Feed URL
he: כתובת URL של ההזנה

en: Created
he: נוצר

en: Source
he: מקור

en: Account
he: חשבון

en: Dates
he: תאריכים

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Bundle
he: חבילה

en: Delete message
he: מחיקת הודעה
