SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Source
hi: स्रोत

en: Account
hi: खाता

en: Bundle
hi: पोटली

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
