SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Actions
hr: Akcije

en: Action
hr: Akcija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Feed URL
hr: URL Feed-a

en: Created
hr: Stvoreno

en: Source
hr: Izvor

en: Account
hr: Račun

en: Dates
hr: Datumi

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Delete message
hr: Izbriši poruku
