SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Actions
hu: Műveletek

en: Action
hu: Művelet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: Feed URL
hu: Hírcsatorna webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Source
hu: Forrás

en: Account
hu: Saját adatok

en: Dates
hu: Dátumok

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Delete message
hu: Üzenet törlése

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Initializing...
hu: Előkészítés…

en: Message to send
hu: Elküldendő üzenet
