SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Source
ka: წყარო

en: Dates
ka: თარიღები
