SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Actions
km: អំពើ

en: Action
km: អំពើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Account
km: គណនី

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
