SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Actions
mg: Asa

en: Source
mg: Loharano

en: Account
mg: Kaonty

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
