SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Source
ne: स्रोत

en: Account
ne: खाता

en: Bundle
ne: पोका
