SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Actions
oc: Accions

en: Action
oc: Accion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Accounts
oc: Comptes

en: Source
oc: Font

en: Account
oc: Compte

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Bundle
oc: Paquet

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
