SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
