SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Actions
pl: Akcje

en: Action
pl: Akcja

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Feed URL
pl: URL kanału

en: Created
pl: Utworzono

en: Message deleted.
pl: Wiadomość została usunięta.

en: Source
pl: Źródło

en: Account
pl: Konto

en: Dates
pl: Daty

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Delete message
pl: Usuń wiadomość

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Entity ID
pl: ID encji
