SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Actions
ps: چارې

en: Action
ps: چار

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Source
ps: سرچينه

en: Bundle
ps: بنډل
