SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Account
se: konto
