SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Name
si: නම

en: Account
si: ගිණුම
