SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Actions
te: చర్యలు

en: Action
te: చర్య

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Source
te: మూలం

en: Account
te: ఖాతా

en: Dates
te: తేదీలు
