SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Source
ug: مەنبە

en: Dates
ug: چېسلاسى
