SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Action
ur: ایکشن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل
