SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: Actions
vi: Thao tác

en: Action
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Source
vi: Nguồn

en: Account
vi: Tài khoản

en: Disconnect
vi: Ngắt kết nối

en: Dates
vi: Ngày

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Delete message
vi: Xoá thông điệp
