SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Actions
af: Aksies

en: Action
af: Aksie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Created
af: Geskep

en: Source
af: Bron

en: Account
af: Rekening
