SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Action
ar: إجراء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Source
ar: المصدر

en: Account
ar: الحساب

en: Dates
ar: التواريخ

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Bundle
ar: الحزمة

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
