SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Created
ast: Fechu
