SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Actions
be: Дзеянні

en: Action
be: Дзеянне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Source
be: Крыніца

en: Account
be: Акаўнт

en: Dates
be: Даты

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Bundle
be: Набор

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
