SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Actions
bg: Действия

en: Action
bg: Действие

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Created
bg: Създадено

en: Source
bg: Източник

en: Account
bg: Акаунт

en: Delete message
bg: Изтрий съобщение
