SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
