SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Actions
da: Handlinger

en: Action
da: Handling

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Feed URL
da: Feed-URL

en: Created
da: Oprettet

en: Source
da: Kilde

en: Account
da: Konto

en: Dates
da: Datoer

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Delete message
da: Slet besked

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
