SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Actions
fa: عملکردها

en: Action
fa: عملکرد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Source
fa: منبع

en: Account
fa: حساب

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Bundle
fa: بسته

en: Delete message
fa: حذف پیغام

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
