SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Action
fi: Toiminto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Feed URL
fi: Syötteen verkko-osoite

en: Created
fi: Luotu

en: Accounts
fi: Tilit

en: Source
fi: Lähde

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
