SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Content
fr: Contenu

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Feed URL
fr: URL du flux

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Message deleted.
fr: Message supprimé.

en: Accounts
fr: Comptes

en: Account
fr: Compte

en: Disconnect
fr: Déconnecter

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Bundle
fr: Type

en: Delete message
fr: Effacer le message

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: Account Type
fr: Type de compte
