SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Account
gu: ખાતુ

en: Bundle
gu: બંડલ
