SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Bundle
hy: Փաթեթ
