SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: Actions
it: Azioni

en: Action
it: Azione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Created
it: Creato

en: Source
it: Sorgente

en: Account
it: Profilo

en: Dates
it: Date

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments

en: Entity ID
it: ID Entità
