SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Action
kk: Әрекет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған

en: Account
kk: Есеп

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
