SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Accounts
kn: ಖಾತೆಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Disconnect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಡಿದುಹಾಕು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
