SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Action
ku: کردار

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Account
ku: هەژمار

en: Dates
ku: بەروارەکان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
