SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Source
lt: Šaltinis

en: Account
lt: Paskyra

en: Dates
lt: Datos

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Bundle
lt: Paketas

en: Delete message
lt: Pašalinti žinutę
