SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Actions
lv: Darbības

en: Action
lv: Darbība

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Created
lv: Izveidots

en: Message deleted.
lv: Ziņa dzēsta.

en: Source
lv: Avots

en: Account
lv: Konts

en: Dates
lv: Datumi

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Bundle
lv: Komplekts
