SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Actions
mr: कृती

en: Action
mr: कृती

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Message deleted.
mr: संदेश मिटवला

en: Account
mr: खाते

en: Bundle
mr: बंडल
