SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Created
nn: Laga

en: Account
nn: Konto
