SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Action
os: Архайд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
