SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Action
ro: Acțiune

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Created
ro: Creat

en: Source
ro: Sursă

en: Account
ro: Cont

en: Dates
ro: Date

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Bundle
ro: Pachet

en: Delete message
ro: Ştergeţi mesaj

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
