SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Actions
sl: Akcije

en: Action
sl: Akcija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Account
sl: Račun

en: Dates
sl: Datumi

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
