SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Action
sq: Veprimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: Account
sq: Profili

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
